.

.

BD127 Убава Непал рачно изработени Монистра Тибетански Месинг Полу-скапоцени камења 14mm*19mm Лабава Монистра Pendant Додатоци 4 Монистра Многу

BD127 Убава Непал рачно изработени Монистра Тибетански Месинг Полу-скапоцени камења 14mm*19mm Лабава Монистра Pendant Додатоци

Степени:

DEN 367.00 -15 %
DEN 431.52
Износ
Това е достапна


Слика :
Опис :
Материјал : Месинг
Димензии : Дијаметар : 1.4 cm Долги : 1.9 cm
Камен : Тиркизна,Корални
Шопинг Совети :
*Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги стави во Еден шопинг количка, и изберете ја Истата превозот начини, на овој начин, ќе треба да плати само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Повратни информации :
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет! Повеќе За Производот

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
7.5g
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
18000127
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Функција:
Непал рачно изработени монистра
Метал:
Дувачкиот
Камен:
Тиркизна,Корални
Дијаметар:
1.4 cm
Долго:
1.9 cm
Потекло:
Непал

Најдобрите понуди во категоријата