.

.

2 ПАРЧИЊА Заеднички Катоден/ Анодна 1.9 MM 8X8 Црвена Зелена bi-боја 20*20 LED Dot Matrix Дигитални Цевка LED Дисплеј Модул

2 ПАРЧИЊА Заеднички Катоден/ Анодна 1.9 MM 8X8 Црвена Зелена bi-боја 20*20 LED Dot Matrix Дигитални Цевка LED Дисплеј Модул

Степени:

DEN 155.00 -25 %
DEN 206.40
Износ
Това е достапна


2 ПАРЧИЊА Заеднички Катоден/ Анодна 1.9 MM 8 X8 Црвена Зелена bi-боја 20*20 LED Dot Matrix Дигитални Цевка LED Дисплеј Модул

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
заеднички катоден, заеднички анодна
Бренд Име:
VOSORON
Тип На Објект:
Топката

Најдобрите понуди во категоријата