.

.

Велосипедот Handlebar Планината Телефон Носителот Велосипед Планината со IP68 Водоотпорен Случај за iPhone 7/8/7/8 Плус

Велосипедот Handlebar Планината Телефон Носителот Велосипед Планината со IP68 Водоотпорен Случај за iPhone 7/8/7/8 Плус

Степени:

DEN 959.52
Износ
Това е достапна


Карактеристики : Велосипед планината носителот случај за i Phone 7 пристап до екран на допир кога мобилен телефон затворен во случај Лесно се придава на повеќето велосипед се справи со бар Доаѓа со водоотпорен случај
Спецификации : Тежина : 150g Боја : Црна
Слика :

Повеќе информации

боја:
за iPhone 7, за iPhone 7 Плус, за iPhone 8, за iPhone 8 Плус
Магнетно:
No
полнач:
No
Употреба:
Велосипед
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Материјал:
ABS
Бренд Име:
Lention
Има Звучник:
No
Број На Модел На:
ZY02

Најдобрите понуди во категоријата