.

.

10pcs/многу 10.1 инчен QSD 701-10059-02 Капацитивни Екран на Допир Панел Digitizer 701 10059 02 Стакло За Newsmy T10 ракописниот

10pcs/многу 10.1 инчен QSD 701-10059-02 Капацитивни Екран на Допир Панел Digitizer 701 10059 02 Стакло За Newsmy T10 ракописниот

Степени:

DEN 7440.00
Износ
Това е достапна


10pcs/многу 10.1 инчен QSD 701-10059-02 Капацитивни Екран на Допир Панел Digitizer 701 10059 02 Стакло За Newsmy T10 ракописниот се Напомене бело/црна Боја
Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Повеќе информации

Бренд Име:
Wisecoco
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
боја:
црна/бела
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата