.

.

5pcs/многу 300-L4096G-A00 МХЗ HuiKe X106 dual-core верзија надвор од паното за 10.1 инчен екран на допир број ДТП 300 L4096G a00 МХЗ

5pcs/многу 300-L4096G-A00 МХЗ HuiKe X106 dual-core верзија надвор од паното за 10.1 инчен екран на допир број ДТП 300 L4096G

Степени:

DEN 7200.00
Износ
Това е достапна


5pcs/многу 300-L4096 G-A00 МХЗ Hui Ke X106 dual-core верзија надвор од екранот за 10.1 инчен екран на допир број ДТП 300 L4096 G a00 МХЗ се Напомене бело/црна Боја
Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Повеќе информации

Бренд Име:
Wisecoco
Големина На Екранот:
10.1 инчен
боја:
црна/бела
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата