.

.

15.6 инчен Лаптоп LED WXGA HD 1366*768 B156XW04 V. 8 B156XW04 V8 LCD екранот панел за Acer V5-571 30 pin

15.6 инчен Лаптоп LED WXGA HD 1366*768 B156XW04 V. 8 B156XW04 V8 LCD екранот панел за Acer V5-571 30 pin

Степени:

DEN 4031.52
Износ
Това е достапна


15.6" инчен Лаптоп LED WXGA HD 1366*768 B156 XW04 V. 8 B156 XW04 V8 LCD екранот панел за Acer V5-571 30 pin

Повеќе информации

Бренд Име:
Wisecoco

Најдобрите понуди во категоријата