.

.

ГП HJ101IA-01N AH1010006021 T101GFF07 V3 YM на 89827666 LCD екранот + екран на допир digitizer собранието 10.1 за таблет компјутер

ГП HJ101IA-01N AH1010006021 T101GFF07 V3 YM на 89827666 LCD екранот + екран на допир digitizer собранието 10.1 за таблет компјутер

Степени:

DEN 4314.24
Износ
Това е достапна


ГП HJ101 IA-01 N AH1010006021 T101 GFF07 V3 YM на 89827666 LCD екранот + екран на допир digitizer собранието 10.1" за таблет компјутер.

Повеќе информации

Бренд Име:
Wisecoco
Големина:
≥3''
Тип:
Таблет компјутер со LCD
Акции:
во парк
квалитет:
Тест еден по еден

Најдобрите понуди во категоријата