.

.

САГАТА A708 екран на допир Панел digitizer стакло FPC-C040T1662AA2

САГАТА A708 екран на допир Панел digitizer стакло FPC-C040T1662AA2

Степени:

DEN 561.00 -10 %
DEN 623.52
Износ
Това е достапна


САГАТА A708 екран на допир Панел digitizer стакло FPC-C040 T1662 AA2
Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Повеќе информации

Бренд Име:
Wisecoco
боја:
.
фитинг:
САГАТА A708 екран осетлив на допир
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата