.

.

10pcs/многу 10.1 инчен HK10DR2438 надворешни капацитивни екран на Допир панел digitizer capacitance ракописниот

10pcs/многу 10.1 инчен HK10DR2438 надворешни капацитивни екран на Допир панел digitizer capacitance ракописниот

Степени:

DEN 6696.00 -10 %
DEN 7440.00
Износ
Това е достапна


10pcs/многу 10.1 инчен HK10 DR2438 надворешни капацитивни екран на Допир панел digitizer capacitance ракописниот
Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Повеќе информации

Бренд Име:
Wisecoco
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
боја:
Црна
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата