.

.

9.7 инчен пита X10 touch screen дисплеј на надворешниот 300 - L3456B - A00_VER1. 0

9.7 инчен пита X10 touch screen дисплеј на надворешниот 300 - L3456B - A00_VER1. 0

Степени:

DEN 1512.00 -10 %
DEN 1680.00
Износ
Това е достапна


9.7 инчен пита X10 touch screen дисплеј на надворешниот 300 - L3456 B - A00_VER1. 0
Ве молиме контактирајте за големопродажните цени, поволна цена ќе се нудат за рефус цел Многу добар квалитет и голема количина во парк сега.

Повеќе информации

Бренд Име:
Wisecoco
Големина На Екранот:
9.7 инчен
боја:
Црна
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата