.

.

2 парчиња/многу XGE Нови Слушалка слушалка за Уво во Замена за Doogee Х5 MAX Pro X6 X6 Про X6pro Висок Квалитет

2 парчиња/многу XGE Нови Слушалка слушалка за Уво во Замена за Doogee Х5 MAX Pro X6 X6 Про X6pro Висок Квалитет

Степени:

DEN 191.52
Износ
Това е достапна


Потсетување :
1. Информации за производот доаѓа од интернет, но нашите слики се реални, ние ќе брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ. Со цел да се avoide проблеми, Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот.
2. Цел ќе биде предаден во 2-5 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Или сме во долг јавен празник домашни]
3. Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа со нас според својата цел. Ние ќе ги провери и да ви одговори веднаш штом ќе може да.
4. Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата исплата. Обично ќе трае 15~60 работни дена да пристигне, па pls чека тој многу трпеливо.
5. Пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации(Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус). Ако Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел.
6. Ако имате било какви проблеми по ставка примени, вие сте добредојдени да не контактирате за решенија. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши и да се направи нашите клиенти задоволни.
7. Ние ќе ги преземе следниве пакување методи :

Повеќе информации

дизајн:
Бар
Бренд Име:
XGE
Број На Модел На:
за Doogee Х5 MAX Pro X6 X6 Про X6pro
Компатибилен Бренд:
DOOGEE

Најдобрите понуди во категоријата