.

.

ChengHaoRan 100pcs/многу Нови Микро 5-пински USB Конектор за Полнење Порта Моќ Џек За Леново A3000 Таблет КОМПЈУТЕР ект MC-220

ChengHaoRan 100pcs/многу Нови Микро 5-пински USB Конектор за Полнење Порта Моќ Џек За Леново A3000 Таблет КОМПЈУТЕР ект MC-220

Степени:

DEN 898.00 -15 %
DEN 1056.00
Износ
Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница. Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги купите. Како враќање поштенски трошоци за погрешна купување се на купувачи трошок. Превозот : цел ќе биде предаден во 1-2 работни дена откако ќе се плати. Пристигнување време : 15-60days во зависност од Пост Услуга во вашата земја. По-продажбата на Услугата : Доколку имате било каков проблем за цел,контактирајте со нас да се реши тоа на работа на време.

Повеќе информации

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
Микро usb за Lenovo
Компатибилен Бренд:
за lenovo

Најдобрите понуди во категоријата