.

.

Џинг Ченг Da 10pcs/Многу Нови Големи Sim картичка Читателот Штекер Фах Слотот за Држачот За Blackberry П5 Z30 / За Sony T3 М2 M50W D5102

Џинг Ченг Da 10pcs/Многу Нови Големи Sim картичка Читателот Штекер Фах Слотот за Држачот За Blackberry П5 Z30 / За Sony T3 М2

Степени:

DEN 597.00 -9 %
DEN 655.68
Износ
Това е достапна

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена. [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка Топло Совети : Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата цел. Времето за испорака е околу 15~60 работни дена, треба да почека многу трпеливо. Покрај тоа, пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус )Купувачот НЕ ги прифати pls не место цел. 4. Ali Express Стандард на Превозот со Следење на Информации 5. Ние ќе ги преземе следниве пакување методи 6. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето, ако купувачите не може да го прифати, ве молиме да не купи.

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
Blackberry
дизајн:
Бар
Број На Модел На:
КА-142
Бренд Име:
Џинг Ченг Da

Најдобрите понуди во категоријата