.

.

Бесплатен Превозот агол вентил Sprayer ABS рачни туш и носителот со тоалет и мијалник shattaf спреј тоалет и туш поставите BD111

Бесплатен Превозот агол вентил Sprayer ABS рачни туш и носителот со тоалет и мијалник shattaf спреј тоалет и туш поставите BD111

Степени:

DEN 972.00 -10 %
DEN 1080.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип:
Мијалник Чешми
Тапа Планината:
Една Дупка
Бренд Име:
Ferond
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Површина По Завршувањето:
Хром
Стил:
Современа
Површински Третман:
Полиран
Број На Модел На:
BD111
туш:
ABS
Стил:
две функција
носителот:
ABS
цевка:
1.5 м нерѓосувачки челик
Вентил:
Дувачкиот

Најдобрите понуди во категоријата