.

.

10X10X25X75 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

10X10X25X75 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

Степени:

DEN 897.12
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Дијаметар:
10мм
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
SCODAK
Материјал:
High Speed Челик
Вкупна Должина:
75mm
Број На Модел На:
10X10X25X75
Обложување:
NO
Флејта:
2
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата