.

.

15X16X40X95 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

15X16X40X95 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

Степени:

DEN 1087.20
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Дијаметар:
16mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
SCODAK
Материјал:
High Speed Челик
Вкупна Должина:
95mm
Број На Модел На:
15X16X40X95
Обложување:
NO
Флејта:
2
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата