.

.

12X12X35X85 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

12X12X35X85 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

Степени:

DEN 1149.60
Износ
Това е достапна

Ние, исто така, соработуваат со Универзитетот да се нудат нови производи.
Политика На Враќање :
1.
Во Австралија, Нов Зеланд, ќе чини околу 7 до 18 дена. Во САД-од E-пакет, ќе чини околу 8 до 20 дена.
Во Јужна Америка, земете 2540 дена или повеќе, за да повеќето земји.
Во Европските Земји, ќе чини околу 8 до 30 дена (повеќето земји може да се добие на пратката во рок од 15 дена)
Да Русија-во рок од 30 дена.

Повеќе информации

Вкупна Должина:
85mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
SCODAK
Дијаметар:
12mm
Број На Модел На:
12X12X35X85
Материјал:
High Speed Челик
Обложување:
NO
Флејта:
2
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата