.

.

11X12X35X85 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

11X12X35X85 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

Степени:

DEN 1149.60
Износ
Това е достапна

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
На следење на информации во врска со пратката можеби треба 510 дена да бидат прикажани на веб страницата. (на превозот и ракувањето со полнење не се враќа, мажите направени дефекти се не гаранција : како што се скршени, рбет и така натаму)
За YASAM сечење алатки :
YASAM сечење алатки е еден од најголемите сечење алатки компанија во Кина.

Повеќе информации

Дијаметар:
12mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
SCODAK
Материјал:
High Speed Челик
Вкупна Должина:
85mm
Број На Модел На:
11X12X35X85
Обложување:
NO
Флејта:
2
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата