.

.

R2.5X6X12X80 High speed челик Топката носот ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

R2.5X6X12X80 High speed челик Топката носот ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

Степени:

DEN 746.40
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Вкупна Должина:
80mm
Дијаметар:
6mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
SCODAK
Број На Модел На:
R2.5X6X12X80
Материјал:
High Speed Челик
Обложување:
NO
Флејта:
2
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата