.

.

24X25X60X125 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

24X25X60X125 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

Степени:

DEN 1991.52
Износ
Това е достапна

Имаме напредно производство CNC машини и технологија од Германија, со користење на највисок квалитет на материјали за производство на добри и квалитетни производи.
Политика На Враќање :
1. Ве молиме контактирајте со нас прво пред да се брза да се отвори расправа, или ни остави негативен фидбек. Нашите продавач добиете повратни информации за нашите најнови алатки од крајните корисници.

Повеќе информации

Дијаметар:
25mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
SCODAK
Материјал:
High Speed Челик
Вкупна Должина:
125mm
Број На Модел На:
24X25X60X125
Обложување:
NO
Флејта:
2
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата