.

.

22X20X45X110 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

22X20X45X110 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

Степени:

DEN 1527.36
Износ
Това е достапна


22 X20 X45 X110 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина
22 X20 X45 X110 ХСС крајот мелница
Машина со дијаметар : 22mm Flute должина : 45mm
Месо тело со дијаметар : 20mm
Вкупна должина : 110mm
Флејта : 2 парчиња
Крај милиони материјал : HSSAl (цврстина HRC66)
Погоден работното парче : челик цврстина помалку од HRC32, Алуминиум легура
Пакет : 2 парчиња на крајот мелница
Напомена :
Секој проблем може да се реши со нашата целосна комуникација.

Повеќе информации

Дијаметар:
20mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
SCODAK
Материјал:
High Speed Челик
Вкупна Должина:
110mm
Број На Модел На:
22X20X45X110
Обложување:
NO
Флејта:
2
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата