.

.

25X25X60X125 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

25X25X60X125 2 Флејта High speed челик ХСС крајот мил директно месо тело мелење машина за машина

Степени:

DEN 1991.52
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Дијаметар:
25mm
Тип:
Крајот Мелница
Бренд Име:
SCODAK
Материјал:
High Speed Челик
Вкупна Должина:
125mm
Број На Модел На:
25X25X60X125
Обложување:
NO
Флејта:
2
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата