.

.

Antislip Сомот Бања Вратата Мат Абсорбента Бања Мат Бавно се Враќа на Мемориска Пена Бања Тепих Микрофибер Кат Килим 40*120cm

Antislip Сомот Бања Вратата Мат Абсорбента Бања Мат Бавно се Враќа на Мемориска Пена Бања Тепих Микрофибер Кат Килим 40*120cm

Степени:

DEN 685.00 -15 %
DEN 806.40
Износ
Това е достапна

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
10246
Antislip Сомот Бања Вратата Мат Абсорбента Бања Мат Бавно се Враќа на Мемориска Пена Корални Сомот Бања Тепих Микрофибер Кат Килим 40*120cm
Големина на : 40*120cm
Пакетот вклучува : 1 тепих 1 : 100% корални кадифени ткаенини, меки, удобни, абсорбента 2 : Повеќеслојно абсорбента тип на мемориска пена, со ефект на бавен раст 3 : Напредни ПВЦ не се лизга латекс дното материјал, не се лизга, лесен за чистење
1. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Повеќе информации

Големина:
400mm x 1200mm
Бренд Име:
ZEEGLE
Материјал:
пена
Техника:
Машина Направени
Функција:
Навремено-Отпорни,Анти-Лизга,Лепило-Заштитна,Анти-Бактерии
Употреба:
Кат,Молитва,Отворено,Автомобил,Маса,Врата,Бар,Вежбање,Голф,Бања
дизајн:
Ориентален
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цврста
Спецификација:
40*120cm
Примена:
40*120cm
Примена:
Ходникот
Број На Модел На:
вратата мат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Шема:
Бавно Се Враќа На Мемориска Пена
Материјал:
Мемориска Пена
Стил:
модерната едноставен стил
Обликот:
правоаголник
Применливи сцена:
Дневна соба /сала / спални соби | Студија /Бања /менза / Кујна
занаети:
Не-ткаени Текстилни
Големина:
40*120cm
категорија:
Тепих / патосници

Најдобрите понуди во категоријата