.

.

Мастило Касети Замена За HP 02 XL HP02 HP02XL 02XL C8721WN PhotoSmart C7288 C8150 C8180 C8183 C8188 D6160 D7145 D7155

Мастило Касети Замена За HP 02 XL HP02 HP02XL 02XL C8721WN PhotoSmart C7288 C8150 C8180 C8183 C8188 D6160 D7145 D7155

Степени:

DEN 652.00 -20 %
DEN 815.52
Износ
Това е достапна


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
C8721 WN
Црна
2
45ml
C8771 WN
Синозелена
1
18ml
C8772 WN
Магента
1
18ml
C8773 WN
Жолта
1
18ml
C8774 WN
Светлината Синозелена
1
18ml
C8775 WN
Светлината Магента
1
18ml
За Компатибилен 02 XL Модел на Печатач
Photo Smart : 3110, 3110v, 3110xi, 3207, 3210, 3210v, 3210xi, 3213, 3310, 3310xi, 3313, 7180, 8200, 8230, 8238, 8250, 8253, C5100, C5140, C5150, C5170, C5173, C5175, C5177, C5180, C5183, C5185, C5188, C5190, C5194, C6150, C6180, C6183, C6185, C6188, C6240, C6250, C6270, C6275, C6280, C6283, C6285, C6286, C6288, C7100, C7150, C7170, C7177, C7180, C7183, C7185, C7186, C7188, C7250, C7275, C7280, C7283, C7288, C8150, C8180, C8183, C8188, D6160, D7145, D7155, D7160, D7163, D7168, D7245, D7250, D7255, D7260, D7263, D7268, D7280, D7345, D7355, D7360, D7363, D7368, D7460, D7463

Повеќе информации

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet

Најдобрите понуди во категоријата