.

.

Висок квалитет HP60 60XL мастило компатибилен кертриџ за HP C4635 C4640 C4650 C4680 D2530 D2545 D2560 F4260 F4280 F4435 F4440 F4480

Висок квалитет HP60 60XL мастило компатибилен кертриџ за HP C4635 C4640 C4650 C4680 D2530 D2545 D2560 F4260 F4280 F4435 F4440

Степени:

DEN 1094.00 -5 %
DEN 1152.00
Износ
Това е достапна


Висок квалитет HP60 60 XL мастило компатибилен кертриџ за
Време на испорака :
Во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел количество )
Ние гарантираме за квалитетот и се согласувам : 1 : 1 за замена на неисправни објект (Детективска го оценувате)
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина пост воздух mail Hk пост воздух mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
ако ви треба со други express, ве молиме контактирајте со нас.
За по-продажба на услуги :
(1) Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.
добредојдовте ги испратите вашите истрага за нас ,ние секогаш се добредојдени вашето доаѓање за посета нас за долго време бизнис.

Повеќе информации

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Бренд Име:
RUIJIAXIN
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
60XL
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата