.

.

ТОПЛА Продаде За HP70(8 парчиња) Мастило Рефил Кертриџ За HP Designjet Z2100 2100 Печатач Со ЗА HP 70 Мастило Кертриџ

ТОПЛА Продаде За HP70(8 парчиња) Мастило Рефил Кертриџ За HP Designjet Z2100 2100 Печатач Со ЗА HP 70 Мастило Кертриџ

Степени:

DEN 4319.04
Износ
Това е достапна


Купувачот мора да ги плати врати товарни полнење . Испорака обично трае 15-30 дена за да стигнат до повеќето земји ширум светот, меѓутоа, во некои ретки области или прилагодено одложување тоа може да потрае подолго, особено како Бразил, Русија итн.
Бидете внимателни
Затворен да се погледне надолу , освен ако не сте подготвени да се купи висок квалитет на производите
Можете исто така да ред други печатач потрошен материјал од нас :
Компатибилен со мастило кертриџ
Refillable мастило касети
Ciss систем
ЛАК чипови / чип resetter/ чип декодер
Глава за печатење / мастило амортизерите / мастило пумпа / мајка одбор
Боја на мастило / Боја / Сублимација мастило / Текстилни бои / Еко-солвентни мастила
За цел
Изберете ја вашата интересна предмети,и го стави на ред
ако имате било какви прашања,ве молиме запомнете контакт со нашите продажни онлајн,или оставете порака.
Можете да побарате од нас брод вашата агент во Кина
Производот се покаже
Плаќање :
ЗАЧУВАМ прифаќа плаќање термини како кредитна картичка/visa/Mastercard/Money bookers/Boleto итн.5 КГ
Големина : 28*25*15 CM
Потсетување :
1.
Нашата цена да не се вклучат сите даночни и оддалечените области.
Превозот :
Сите бесплатен превозот пакети ќе брод од страна на редовните кина пост или HK пост со следење на број.ние ќе ви помогне да се прошири датум на испорака.Можете да одат до продавница насловна страница за да дознаете повеќе за
слични производи, ви благодарам.
Било погрешно или се повторува со цел, ве молиме вид откажете тоа во 2days по потврдена.
Нашата услуга :
Работно време :
Понеделник-сабота 9 : 00 ЧАСОТ-21 : 00 PM (со Исклучок на државни празници во Кина)
На сите ваши пораки на aliexpress или TM ќе се одговори во рок од 2hours во текот на работното време.
Ако не сте го најдете вашиот интересни предмети,не грижете се,Контактирајте со нас
На Вниманието На : Мис Елена
Skype : boma-yoyo
нашата продавница : cn1653202
Trademanager : cn1510784685. но ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши тоа.
Ако цел погрешен производи,ве Молиме да се врати на стоки со добра состојба и оригинално пакување.
Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точно со право град и поштенски код. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет по 30days. Адреса и информации за контакт грешка поради купувачи сноси одговорност.

Повеќе информации

Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Компатибилен
боја:
Други
Бренд Име:
boma.ltd
Компатибилен Бренд:
HP
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
2100
боја:
МК PK C M Y LC LM LGY
Чип Вид:
ЛАК чип
Модел:
За HP 70
Модел На Печатач:
За HP Designjet z2100 2100
GW:
1.5 КГ
Големина:
28x25x15
MOQ:
1Set (8PC)
is_customized:
Yes
Олово Време:
2-4 работни дена по плаќање
превозот:
DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,ARAMEX,Кина пост,хонг конг пост

Најдобрите понуди во категоријата