.

.

6 Боја/Set (320ML) Празна Refillable 72 Мастило Кертриџ За HP 72 T610 T770 T790 T1200 Печатач Со HP72 Постојан Чип

6 Боја/Set (320ML) Празна Refillable 72 Мастило Кертриџ За HP 72 T610 T770 T790 T1200 Печатач Со HP72 Постојан Чип

Степени:

DEN 2399.04
Износ
Това е достапна


Превозот :
Сите бесплатен превозот пакети ќе брод од страна на редовните кина пост или HK пост со следење на број.
Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точно со право град и поштенски код.
Ако цел погрешен производи,ве Молиме да се врати на стоки со добра состојба и оригинално пакување.
Ве молиме вид контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или спор, да ни даде можност да ги реши вашите проблеми и да се добие задоволство во најкратко можно време.
Ве молиме да се направи исплата во рок од 3 дневна по купувањето.
Трговија на големо :
Попуст цена е прифатлива за големи цел, ве молиме контактирајте со нас за детали. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет по 30days.

Повеќе информации

Тип:
мастило кертриџ
Функција:
Компатибилен
боја:
Други
Бренд Име:
boma.ltd
Компатибилен Бренд:
HP
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Број На Модел На:
T790
Производи:
мастило кертриџ за hp
Број На Модел На:
За HP 72/HP72
јачина:
320ml
Модел На Печатач:
За hp T610 T620 T1100 T2300 T770 T790 T1120
боја:
МК PHK C M Y GY
MOQ:
1 сет
Место на Потекло:
CN;GUA
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Олово Време:
1-3 работни дена по плаќање
превозот:
DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,ARAMEX,Кина пост,хонг конг пост

Најдобрите понуди во категоријата