.

.

BCI-21 BCI-24 Мастило Кертриџ за Canon BCI21 BCI24 За Canon Bjc 2000 2100 2115 2120 400 410 400j 4000 pritner

BCI-21 BCI-24 Мастило Кертриџ за Canon BCI21 BCI24 За Canon Bjc 2000 2100 2115 2120 400 410 400j 4000 pritner

Степени:

DEN 319.00 -12 %
DEN 362.40
Износ
Това е достапна


BCI-21 BCI-24 Мастило Кертриџ за Canon BCI21 BCI24 За Canon Bjc 2000 2100 2115 2120 400 410 400j 4000 pritner
Пакетот Вклучува :
1 PK × Црна BCI-21 мастило кертриџ
1 PK × Боја BCI-24 мастило кертриџ
Пакување Тип :
Боја кутија за пакување
Printer model :
За Canon Bjc 2000 2100 2115 2120 400 410 400j 4000 pritner
Превозот :
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay,. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот 's Гаранција . Купи со доверба!
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
4. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Повеќе информации

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
vilaxh
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
BCI-21 BCI-24
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
КОЛИЧИНА:
2PK
кертриџ модел:
BCI-21 BCI-24
Сертификати:
ISO9001, ISO14001, SGS,STMC,CE
Модел На Печатач:
За Canon Bjc 2000 2100 2115 2120 400 410 400j 4000 pritner
боја:
c, m, y, k

Најдобрите понуди во категоријата