.

.

10PCS Кристал Колаген Влага Вратот Маски Печ Анти Стареењето Нега на Кожата Маска

10PCS Кристал Колаген Влага Вратот Маски Печ Анти Стареењето Нега на Кожата Маска

Степени:

DEN 785.28
Износ
Това е достапна


Сосема нов и висок квалитет
Белење & Moisturing & Анти-Навремено & Масло-контрола
Избегнувајте користење на изгореници, изгребани кожата
Избегнувајте користење на осетлива кожа со лента завој или пилинг исклучување маски.
Прекинете да го користите производи, ако чувствувате било discomfor
Чувајте се далеку од децата
За надворешна употреба само

Повеќе информации

Тип На Објект:
Третман & Маска
Формулирањето:
Лосион
Пол:
Женски
НЕТО-WT.:
10
Тип:
Завиткани Маска
Број На Модел На:
вратот маска
Функција:
Анти-Стареењето
Бренд Име:
Huanyancao
Употреба:
Целото Лице
Состојка:
вратот маска

Најдобрите понуди во категоријата