.

.

50 Компјутери/многу Kinoki Detox Нога Подлога Печ Масажа за Релаксација Олеснување на Стресот Десетици им Помогне на Спиење Тело Вратот Стапала Massager Бамбус C032

50 Компјутери/многу Kinoki Detox Нога Подлога Печ Масажа за Релаксација Олеснување на Стресот Десетици им Помогне на Спиење Тело

Степени:

DEN 407.00 -41 %
DEN 689.28
Износ
Това е достапна


Предности на Detox Нога Влошки :
1.Подобрување на вашиот метаболизам
6. Симптоми на токсични преоптоварување вклучуваат замор, главоболка, слаба циркулација, хронична болка, антиинфламаторно, запек, артритис, депресија и заболување на кожата итн. Се применуваат Kinoki detox patch еден час пред спиење време. Тоа им помага да се спречи акумулација на токсини во телото, на тој начин значително се намалуваат шансите на болест, болест и отстранување на штетни тело токсини. Kinoki Detox Нога Влошки се најновите детоксикација терапија.Едноставен и Лесен за користење
Упатства за употреба :
1. Ако сте алергични, не ги користат овие влошки.Намалување на мускулите, болки, главоболки, & замор
4. Користи закрпи ќе се појави темна зеленкаста или сивкаста како тие ги апсорбира отровите и отпад разлика од вашето тело.Подобрување на губење на тежината
8. Измијте и исушете ги вашите нозе или дел од телото, пред да аплицираат за kinoki Detox Patch.
Одличен Подарок за Семејство, Пријатели и Соработници Pakage : 5 0 P cs = 25 Кеси × Kinoki Detox Нога Подлога Закрпи (2 парчиња во 1 торба )
Ние сега се изложени на токсини насекаде.
Одрекување :
Не се стави на отворена рана.
Напомена : Почитувани руски клиенти , поради надградба на логистика политика, кога ќе се зголеми количината на купените производи, ќе најдете вие треба да се обрне на товар. Кога се користи kinoki закрпи покажуваат знаци на осветлување, ќе се применуваат еднаш или двапати неделно за одржување. Ако имате било каква болест, консултирајте се со некој лекар
. Продолжи да се користи секоја ноќ додека бојата на подлога се смирува. Овој производ не е наменет да дијагностицира или лек за секоја болест.Ослободување несакани токсини
2.Сосема дискретна - Дела, додека спиеш
9.
Повеќе Се Занимава !!! Ако сакате да се купи 100 Компјутери и 120 Компјутери, ве молиме кликнете на следната слика да се купи. Избрише површината со влажна крпа додека не?s веќе не се лепливи.Го зголемат вашето ниво на енергија
3. Земете еден лепило лист и полека кора исклучување на хартија. Место на нога подлога на лепило каде истакна да се "Стави лепило лист на оваа страна" и место на стапалата на нозете ваши или на саканата површина на друг дел од телото (Чорапи може да се носи ако е потребно)
5 .Подобрување на вашиот циркулацијата на крвта
7.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
C032
Примена:
Нога
Бренд Име:
Sumifun
Pakage Големина:
1lot=50pcs=50pcs Закрпи+50pcs Adhesives

Најдобрите понуди во категоријата