.

.

Едно Лице Пареа Виткање Сауна Преносни телото се релаксира нога Спа нога сауна, спа нога кутија испаруваат

Едно Лице Пареа Виткање Сауна Преносни телото се релаксира нога Спа нога сауна, спа нога кутија испаруваат

Степени:

DEN 7219.00 -36 %
DEN 11280.00
Износ
Това е достапна

Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Едно Лице Пареа Виткање Сауна Преносни телото се релаксира нога Спа нога сауна, спа нога кутија испаруваат Боја Избор
Превозот и царински давачки
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Ако не можете да ја прифатите или да имате други прашања, ве молиме контактирајте ме пред да го одржи редот. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена. Ако пакетот не може да биде deliveried затоа што на купувачот причина(вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци!
Враќање
1. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место. Ви благодариме за вашето разбирање. Купувачи е одговорен за испраќање и враќање превозот цена . Ние брод на Alixpress адреса на САМО.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена.
Тоа ќе биде, исто така, го ценат дека ако разговарате со мене кога имате било какви прашања. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3.
Повратни информации
1. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.Овој објект е покриена со една година гаранција. Се надевам дека ќе имаат прекрасно време тука!
. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.

Повеќе информации

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
Не-плетени
Примена:
Нога
Големина:
Medium
Број На Модел На:
LHM-SR27
боја:
Сина
Материјал:
Други
Големина:
220V

Најдобрите понуди во категоријата