.

.

Преносни Сауна, Соба Затворен СПА Губење на Косата, сува сауна испаруваат кутија веледрогерија, онлајн шопинг бесплатен превозот 2017

Преносни Сауна, Соба Затворен СПА Губење на Косата, сува сауна испаруваат кутија веледрогерија, онлајн шопинг бесплатен превозот

Степени:

DEN 8663.00 -36 %
DEN 13536.00
Износ
Това е достапна

Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Ве молиме изберете превозот метод кој најсоодветен за вас. Ние ќе ги пренесе тоа од начинот на кој можете да изберете.
Повратни информации
1. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Ако не можете да ја прифатите или да имате други прашања, ве молиме контактирајте ме пред да го одржи редот.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
Преносни Сауна, Соба Затворен СПА Губење на Косата, сува сауна испаруваат кутија веледрогерија, онлајн шопинг бесплатен превозот до 2015
(оваа точка НЕ Стол вклучени)
Боја Избори :
Превозот и царински давачки
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови. Ви благодариме за вашето разбирање. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Повеќе информации

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
Не-плетени
Примена:
Телото
Големина:
Medium
Број На Модел На:
LHM-SR22
боја:
Бела
Материјал:
Други
Големина:
220V

Најдобрите понуди во категоријата