.

.

2017 преносни пареа сауна убавина спа нога кутија испаруваат нога сауна, спа

2017 преносни пареа сауна убавина спа нога кутија испаруваат нога сауна, спа

Степени:

DEN 7219.00 -36 %
DEN 11280.00
Износ
Това е достапна

Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.До 2015 преносни пареа сауна убавина спа нога кутија испаруваат нога сауна, спа Боја Избор
Превозот и царински давачки
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~60 работни денови. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Ве молиме изберете превозот метод кој најсоодветен за вас. Ви благодариме за вашето разбирање. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако пакетот не може да биде deliveried затоа што на купувачот причина(вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци!
Враќање
1. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Ние ќе ги пренесе тоа од начинот на кој можете да изберете. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на царинската политика на свој место.
Производите можеби малку различен од слика, бидејќи на боја, ве молиме контактирајте со нас за да бидете сигурни дека ако се загриженост во врска со тоа. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање во 7 дена.
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Купувачи е одговорен за испраќање и враќање превозот цена .
Повратни информации
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ние ќе се спакуваат во над начин или во ново пакување. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.

Повеќе информации

Стандарден Напон:
220v
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Материјал:
Не-плетени
Примена:
Нога
Големина:
Medium
Број На Модел На:
LHM-SR29
боја:
Портокал
Материјал:
Други
Големина:
220V

Најдобрите понуди во категоријата