.

.

Електрични Вибрациона Масажа На Градите Massager Мека Инструмент Електронски Женски Алатка Здравје Терапија Нега

Електрични Вибрациона Масажа На Градите Massager Мека Инструмент Електронски Женски Алатка Здравје Терапија Нега

Степени:

DEN 840.00
Износ
Това е достапна


започнете
крајот
Материјал : Силика гел + електронска дел
Моќност : АА батерија ( не вклучувајќи )
една нарачка за еден сет

Повеќе информации

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Бренд Име:
HOGNSIGN
Материјал:
Памук, ABS
Број На Модел На:
масажа
Примена:
Градите

Најдобрите понуди во категоријата