.

.

година зимски otter зајакот коса јака зајакот крзно шамија зајакот falbala шамија otter зајакот коса јака два пати да се задржи топло

година зимски otter зајакот коса јака зајакот крзно шамија зајакот falbala шамија otter зајакот коса јака два пати да се

Степени:

DEN 1612.80
Износ
Това е достапна


>>>>>Начин на плаќање -Кога ќе го додадете објектот во вашата кошничка,можете да касата и да оди напред со плаќање. >>>>>Превозот-Ние сме превозот со Кина пост воздух mail и e-пакет, по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката. >>>>>Повратни информации -Почитувани клиенти, ние го цениме вашиот вид соработка со нас, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. -Ве молиме ни e-mail или телефон нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе ги реши сите проблеми на задоволително ниво. -Вашите позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Се надеваме дека може да се изгради добар и долгорочни деловни односи со вас, ви благодарам. >>>>>Политика на враќање -Ако сте незадоволни со објектот, ве молиме ни e-mail за наплата или испраќање во рок од една недела.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, а купувачот е одговорен за враќање поштарина. >>>>>Контактирајте со нас -Доколку имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, Pls слободно да ни e-mail. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа. Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата.Pls да ни оставите вашата e-mail адреса по цел во случај на било јасно.Ви благодариме.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Крпеница
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Шамија
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Крзно
Број На Модел На:
JM084
Марами Должина:
100cm-135cm

Најдобрите понуди во категоријата