.

.

Супер Големи Twill Свила Жените Шамија 130*130cm Геометриски Цвет Лавиринт Печати Плоштадот Марами Високо Квалитетни Подарок Мода Свила Shawls

Супер Големи Twill Свила Жените Шамија 130*130cm Геометриски Цвет Лавиринт Печати Плоштадот Марами Високо Квалитетни Подарок

Степени:

DEN 484.00 -49 %
DEN 949.92
Износ
Това е достапна


МАТЕРИЈАЛ : TWILL СВИЛА ПАМУК
1. Руските купувачи шопинг бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме
2. >$380 sip преку ARAMEX/dhl/ems/Федекс ОДНОСНО слободно (освен remote)
3. Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи.
4. Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, физички и фотографии можеби и некои разлики! Вид преовладува.

Повеќе информации

Големина:
130 X 130 CM
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
745121
Материјал:
Свила,Памук
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
135cm-175cm
Бренд Име:
kuayanzhenzhi
Шаблон Тип:
Печати

Најдобрите понуди во категоријата