.

.

Макбаскет Воздушен Пиштол Airsoft PCP 8мм Машки Брз Исклучите Фитинг/Адаптерот пополни брадавица 1/8 NPT Теми бесплатен превозот

Макбаскет Воздушен Пиштол Airsoft PCP 8мм Машки Брз Исклучите Фитинг/Адаптерот пополни брадавица 1/8 NPT Теми бесплатен превозот

Степени:

DEN 181.92
Износ
Това е достапна


Ние ќе се обезбеди техничка поддршка во секое време, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време. Можете да контактирате со нас во секое време за повеќе detalis.
БОЖО Макбаскет Индустриски Ltd :
Здраво пријател, нашата фабрика, БОЖО Макбаскет Индустриски Ltd, има 8 години во макбаскет област, како ОЕМ за неколку познати макбаскет опрема брендови и, исто така, ODM како нашите сопствени брендови, квалитетот ќе се спроведат во исто како и вие се купи на вашиот локалните пазари.
Ако ви се допаѓа производот, исто така, може да се врати или размена во рок од 3 дена, но ќе ја плати превозот цена. Исто така, можете да контактирате со нас за промет на големо детали, сме толку сигурни дека ќе може да се добие конкурентна цена.
Ако пратката е одложен од пост, ние ќе ви помогнат да дознаете причината со цел да се побрза испорака, но тоа не е наша грешка да се дава негативни повратни информации, ве молиме имајте на ум дека прифаќаме само позитивни повратни информации ако испорака период од наша страна и квалитет се и парична казна.
Вашето разбирање е наша моќ за да се направи оваа продавница со добра услуга и добри производи. Ние ќе ги испратите сите стоки како подарок и го пријават во ниска вредност.
Испорака период : Хонгконг пост воздух mail потреба за 10-21 работни дена; ЕМС треба за 7-15 дена; DHL треба 3-5 дена.
Сите парцели, може да се следи, ќе се најде на следење на број на вашата нарачка. Ова е сосема нов и висок квалитет. Тоа е директна замена за лошите или носи монтирање на вашиот далечински линија.
Ве молиме проверете со сопствени канцеларијата на вашата земја, за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Било qeustions за превозот цена, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Испорака :
Многу Важно : ве Молиме контактирајте со нас за да го промените превозот цена, ако нарачате со многу предмети, ние ќе се комбинираат превозот цена и ќе се спаси цена!
Општо земено, ние испрати наредби од страна на Кина Пост Воздух Mail, и вие исто така може да го промени ЕМС или DHL на некои земји.
Опис на производот :
Mede од бакар во 1/8-27 NPT Тема .
Политика на враќање и Услуга :
Ако објектот е неисправен или не одговара на нашиот опис, ние и ветуваме ние ќе се врати уплатата или испраќање на нови една за вас, ве молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе го добие тоа.

Повеќе информации

Бренд Име:
БОЖО
Број На Модел На:
Универзална
Тип:
За воздушна контрола
боја:
Сребро.
Тема:
1/8-27 NPT
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
Бакар
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата