.

.

Пиштол Снимање Целна Дебелина 9mm/Не се За Airgun Airsoft Макбаскет Снимање/исто Така и за Макбаскет снимање

Пиштол Снимање Целна Дебелина 9mm/Не се За Airgun Airsoft Макбаскет Снимање/исто Така и за Макбаскет снимање

Степени:

DEN 815.52
Износ
Това е достапна

Пука на оваа фабрика/plinking 9mm-дебел цел за вашата пушка и пиштол, не е погоден за пелети пиштол или airsoft.
Уживајте во време на снимањето забава во вашата област/стрелиште/дворот на леснотија, нема потреба да одат надолу за да го ресетирате тоа.
Портокал налепници ќе ја зголемите вашата видливост и да се подобри изгледот на производот.
Нема потреба да се соберат цел, само да добијат тоа и го стави на теренот.
Се препорачува за .44 калибар пиштол снимање или пушка снимањето подолу .223 калибар. Исто така погоден за макбаскет снимање. Тоа ќе биде боја насликани откако беше застрелан од страна на вашиот макбаскет.
Мерките за претпазливост се препорачува во случај на куршум враќа во непредвидлива насока.

Повеќе информации

Тип:
целна
Број На Модел На:
1101-9
Бренд Име:
TARGETHOUSE

Најдобрите понуди во категоријата