.

.

airsoft pcp Макбаскет Брз Исклучите О Прстен 100PCS CO2/ HPA/ ЕР Бесплатен Превозот

airsoft pcp Макбаскет Брз Исклучите О Прстен 100PCS CO2/ HPA/ ЕР Бесплатен Превозот

Степени:

DEN 335.52
Износ
Това е достапна


Контакт со нас на :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на линија или остави порака, ќе добиете одговор во рок од 24 часа.
Опис на производот :
На висока јачина замена orings одговара на сите големина брз исклучите делови со сите стандарден интерфејс. Било qeustions за превозот цена, ве молиме слободно контактирајте со нас.
Сите парцели, може да се следи, ќе се најде на следење на број на вашата нарачка.
Ние ќе се обезбеди техничка поддршка во секое време, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
Ако пратката е одложен од пост, ние ќе ви помогнат да дознаете причината со цел да се побрза испорака, но тоа не е наша грешка да се дава негативни повратни информации, ве молиме имајте на ум дека прифаќаме само позитивни повратни информации ако испорака период од наша страна и квалитет се и парична казна.
Испорака период : Хонгконг пост воздух mail потреба за 10-21 работни дена; ЕМС треба за 7-15 дена; DHL треба 3-5 дена. Можете да контактирате со нас во секое време за повеќе detalis.
Ве молиме проверете со сопствени канцеларијата на вашата земја, за да се утврди она дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Вашето разбирање е наша моќ за да се направи оваа продавница со добра услуга и добри производи. Ние ќе ги испратите сите стоки како подарок и го пријават во ниска вредност.
Политика на враќање и Услуга :
Ако објектот е неисправен или не одговара на нашиот опис, ние и ветуваме ние ќе се врати уплатата или испраќање на нови една за вас, ве молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе го добие тоа.
Ако ви се допаѓа производот, исто така, може да се врати или размена во рок од 3 дена, но ќе ја плати превозот цена.
БОЖО Макбаскет Индустриски Ltd :
Здраво пријател, нашата фабрика, БОЖО Макбаскет Индустриски Ltd, има 8 години во макбаскет област, како ОЕМ за неколку познати макбаскет опрема брендови и, исто така, ODM како нашите сопствени брендови, квалитетот ќе се спроведат во исто како и вие се купи на вашиот локалните пазари. Тоа е посебно направени од страна на БОЖО Макбаскет! Тоа е во добар квалитет и многу силни!
100pcs во еден пакет и бесплатен превозот!
Испорака :
Општо земено, ние испрати наредби од страна на Кина Пост Воздух Mail, и вие исто така може да го промени ЕМС или DHL на некои земји.

Повеќе информации

Бренд Име:
БОЖО
Број На Модел На:
Универзална
Тип:
За воздушна контрола
боја:
Црна
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Количина:
100pcs
is_customized:
Yes
Материјал:
Гума

Најдобрите понуди во категоријата