.

.

INP РЕГАН БУШ Реган осумдесеттите кратко sleeve Т-маица Врвот Lycra Памук Мажите Т кошула Нови DIY Стил

INP РЕГАН БУШ Реган осумдесеттите кратко sleeve Т-маица Врвот Lycra Памук Мажите Т кошула Нови DIY Стил

Степени:

DEN 672.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Други
Стил:
Streetwear
Ткаенина Тип:
Плетени
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Lycra
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
EVOCUST
Шаблон Тип:
РЕГАН

Најдобрите понуди во категоријата