.

.

Lutetium Метал Елемент 99,95% ретки земјата 1g Lutecio Lutet metall

Lutetium Метал Елемент 99,95% ретки земјата 1g Lutecio Lutet metall

Степени:

DEN 2112.00
Износ
Това е достапна


Lutetium Метал
Формула :
Лу
Точка Законик : AC-14 M
CAS Бр. :
7439-94-3
EINECS :
231-103-0
Молекуларна Тежина :
174.97
Чистота :
99.95% Gewicht : 1g
Изглед :
Сребрена
Пакување :
VAC
Типична Примена
Се користи како лабораторија reagent, оптички очила, структурни керамика, catalysts, електрични компоненти и фото-оптички материјал.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата