.

.

14mm Јасно 200pcs Кристал octagon лежиште, K9 кристал 2 дупки, Diy Свадба & дома декорација, Кристално Додатоци лустерот делови

14mm Јасно 200pcs Кристал octagon лежиште, K9 кристал 2 дупки, Diy Свадба & дома декорација, Кристално Додатоци лустерот делови

Степени:

DEN 696.00
Износ
Това е достапна


14mm Јасно 200pcs Кристал octagon лежиште, K9 кристал 2 дупки, Diy Свадба & дома декорација, Кристално Додатоци лустерот делови
Состојба : 100% нов и висок квалитет
БОЈА : Јасно
Големина : 14mm
Ниво на квалитет : Врвот
Материјал : k9 кристално стакло, (не акрилни или пластична)
Количина : 200pcs (испрати 200pcs 11mm прстени)
Ако ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.
42 PCS/МНОГУ, 20*80 MM Врвот Qualtiy Црвениот кристал Лустерот привезоци, кристално Waterdrop pendant, кристално Капка Призми US$ 68.85 /многу
парчиња / многу
100 PCS/МНОГУ, 105 MM Врвот Qualtiy кристал Лустерот привезоци, кристално осветлување делови, кристално Завеса приврзоци US$ 78.72 /многу
парчиња / многу
100 PCS/МНОГУ,Бесплатен Превозот,150 MM Гарланд Влакно Килибар Кристално Стакло Лустерот делови, Кристално Лустерот привезоци , осветлување делови US$ 87.58 /многу
парчиња / многу
50 PCS/МНОГУ, 10 CM Врвен Квалитет Гарланд Дијамант Влакно Кристално Стакло Мушка Завеса, Свадба Партија Декорација, Дома Декорација US$ 38.72 /многу
парчиња / многу
50 PCS/МНОГУ, 75 CMM Гарланд Влакно Кристално Стакло Торта додатоци, Кристално Свадба Партија Декорација, кристално лустерот приврзоци US$ 28.72 /многу
парчиња / многу
30 PCS/МНОГУ,Бесплатен Превозот,150 MM Гарланд Влакно Јасно Кристално Стакло партија материјали, кристално торта topper, кристално свадба декорација US$ 24.72 /многу
парчиња / многу

Повеќе информации

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
10мм
Ширина:
14mm
Должина:
14mm
Бренд Име:
TZ
Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
BR2212
Материјал:
k9 кристално
боја:
Јасно
Употреба:
Странични делови, осветлување приврзоци
квалитет:
Врвот
Големина:
14mm
Количина:
200pcs

Најдобрите понуди во категоријата