.

.

Бесплатен Превозот 10pcs/многу 40mm Темно Зелена кристал лустерот фацетирани топки и кристално осветлување топки, Кристално завеса приврзоци

Бесплатен Превозот 10pcs/многу 40mm Темно Зелена кристал лустерот фацетирани топки и кристално осветлување топки, Кристално завеса

Степени:

DEN 1891.20
Износ
Това е достапна


Бесплатен Превозот 10pcs/многу 40mm Темно Зелена кристал лустерот фацетирани топки и кристално осветлување топки, Кристално завеса приврзоци
Состојба : 100% нов и висок квалитет
БОЈА : Зелена
Големина : 40mm или 1.57"
Ниво на квалитет : Врвот
Материјал : k9 кристал.
Ако ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за вас.
42 PCS/МНОГУ, 20*80 MM Врвот Qualtiy Црвениот кристал Лустерот привезоци, кристално Waterdrop pendant, кристално Капка Призми US$ 68.85 /многу
парчиња / многу
100 PCS/МНОГУ, 105 MM Врвот Qualtiy кристал Лустерот привезоци, кристално осветлување делови, кристално Завеса приврзоци US$ 78.72 /многу
парчиња / многу
100 PCS/МНОГУ,Бесплатен Превозот,150 MM Гарланд Влакно Килибар Кристално Стакло Лустерот делови, Кристално Лустерот привезоци , осветлување делови US$ 87.58 /многу
парчиња / многу
50 PCS/МНОГУ, 75 CMM Гарланд Влакно Зелена Кристално Стакло осветлување делови, кристално торта topper, кристално лустерот приврзоци US$ 28.72 /многу
парчиња / многу
50 PCS/МНОГУ, 10 CM Врвен Квалитет Гарланд Дијамант Влакно Кристално Стакло Мушка Завеса, Свадба Партија Декорација, Дома Декорација US$ 38.72 /многу
парчиња / многу
50 PCS/МНОГУ, 75 CMM Гарланд Влакно Кристално Стакло Торта додатоци, Кристално Свадба Партија Декорација, кристално лустерот приврзоци US$ 28.72 /многу
парчиња / многу
30 PCS/МНОГУ,Бесплатен Превозот,150 MM Гарланд Влакно Јасно Кристално Стакло партија материјали, кристално торта topper, кристално свадба декорација US$ 24.72 /многу
парчиња / многу
50 PCS/МНОГУ, 150 MM Гарланд Дијамант Влакно Кристално Стакло Мушка Завеса, Свадба Партија Декорација, Кристално лустерот Додатоци US$ 48.10 /многу
парчиња / многу

Повеќе информации

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Дијаметар:
40mm
Должина:
40mm
Висина:
42mm
Ширина:
40mm
Број На Модел На:
WX0257
Бренд Име:
TZ
Материјал:
k9 кристално
боја:
Темно Зелена
Употреба:
кристал лустерот топки,
квалитет:
Врвот
Големина:
40mm or 1.57
is_customized:
Yes
Количина:
10pcs

Најдобрите понуди во категоријата