.

.

Бесплатен Превозот 5meter/многу 14mm Кристално Јасно octagon монистра garlands за лустерот делови, Свадба и дома декорација Accessies

Бесплатен Превозот 5meter/многу 14mm Кристално Јасно octagon монистра garlands за лустерот делови, Свадба и дома декорација Accessies

Степени:

DEN 760.80
Износ
Това е достапна

Бесплатен Превозот 5meter/многу 14mm Кристално Јасно octagon монистра garlands за лустерот делови, Свадба и дома декорација Accessies Состојба : 100% нов и висок квалитет
БОЈА : Јасно
Големина : секоја лента е еден метри со 49pcs монистра
поврзете со 11mm метални прстени вкупно 5meters.
Ниво на квалитет : Врвот
Материјал : k9 кристално
Количина : 5meters
монистра, големина : 14mm
Ако ви треба голема количина, pls оставете порака на нас, ние ќе им обезбеди на добри производи и услуги за
42 PCS/МНОГУ, 20*80 MM Врвот Qualtiy Црвениот кристал Лустерот привезоци, кристално Waterdrop pendant, кристално Капка Призми US$ 68.85 /многу
парчиња / многу
100 PCS/МНОГУ, 105 MM Врвот Qualtiy кристал Лустерот привезоци, кристално осветлување делови, кристално Завеса приврзоци US$ 78.72 /многу
парчиња / многу
100 PCS/МНОГУ,Бесплатен Превозот,150 MM Гарланд Влакно Килибар Кристално Стакло Лустерот делови, Кристално Лустерот привезоци , осветлување делови US$ 87.58 /многу
парчиња / многу
50 PCS/МНОГУ, 75 CMM Гарланд Влакно Зелена Кристално Стакло осветлување делови, кристално торта topper, кристално лустерот приврзоци US$ 28.72 /многу
парчиња / lo
50 PCS/МНОГУ, 10 CM Врвен Квалитет Гарланд Дијамант Влакно Кристално Стакло Мушка Завеса, Свадба Партија Декорација, Дома Декорација US$ 38.72 /многу
парчиња / многу
50 PCS/МНОГУ, 75 CMM Гарланд Влакно Кристално Стакло Торта додатоци, Кристално Свадба Партија Декорација, кристално лустерот приврзоци US$ 28.72 /многу
парчиња / многу
30 PCS/МНОГУ,Бесплатен Превозот,150 MM Гарланд Влакно Јасно Кристално Стакло партија материјали, кристално торта topper, кристално свадба декорација US$ 24.72 /многу
парчиња / многу
50 PCS/МНОГУ, 150 MM Гарланд Дијамант Влакно Кристално Стакло Мушка Завеса, Свадба Партија Декорација, Кристално лустерот Додатоци US$ 48.10 /многу
парчиња / многу

Повеќе информации

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Бренд Име:
TZ
Ширина:
14mm
Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
WX0419
Должина:
1000mm
Материјал:
k9 кристално
боја:
Јасно
Употреба:
Кристал завеса, свадба декорација & дома decoation
квалитет:
Врвот
Големина:
1M/strip
конектор:
11mm прстен
Количина:
5METER

Најдобрите понуди во категоријата