.

.

Црвено&Црна Мотоцикл Додатоци CNC Количка&Продолжи Кочница Спојки Држела За Хонда VTX1300 2003-2008 2004 2005 2006 2007 2008

Црвено&Црна Мотоцикл Додатоци CNC Количка&Продолжи Кочница Спојки Држела За Хонда VTX1300 2003-2008 2004 2005 2006 2007 2008

Степени:

DEN 1370.00 -22 %
DEN 1756.32
Износ
Това е достапна


"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до автоматски да ја намали најмалку на оштетување на вашиот велосипед.
И тогаш, "Продолжи" работи на функцијата на личен избор на поставувања, може да се прилагоди на должината според вашата желба, подолго или пократко.
Сосема нов и многу лесно за инсталација. Одличен изглед, ова држела очигледно давање вашиот велосипед многу кул промени!
Овој пар на сопирачките и спојката држела се компатибилни со модели :
За Хонда CB599 / CB600 HORNET 1998-2006
За Хонда CBR 600 F2,F3,F4,F4i 1991-2007
За Хонда CB919 2002-2007
За Хонда CBR900 RR 1993-1999
За Хонда VTX1300 2003-2008
За Хонда CB900 Hornet 2002-2006
За Хонда NC700 S/X 2012-2013
За Хонда VFR400 NC30 на целата ГОДИНА
За Хонда DEAUCILLE 700 2006-2007
За Хонда МАГНА VF 750 C 2002-
За Хонда CBF600/S 2007
За Хонда DEAUCILLE 700 2006-2007
Спецификација : Висок квалитет на алуминиум CNC заврши Боја : (Прикажани во слики) Пакет вклучувајќи кочница на менувачот и спојката лост Целосно 6 позиции со прилагодливи Продолжи : Прибл 4cm Свитлива : 90 степени Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно, без инсталирате инструкции се вклучени.
Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот велосипед,и ако вашиот велосипед има ОЕМ оригинални кочница цилиндар и спојки костур. ние брод тоа држела само како ни цртичка, ако ви треба друг модел, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме тоа.(Ве молиме не го споредите вашиот држела со нашите слики, понекогаш на сликите, не се ист модел како цртичка, само да ги купите во согласност со цртичка) Чекор 2 : Доколку тоа е во РЕД со боја на држела или adjusters, можете да заборавите за овој чекор 2, ако не,ве молиме да ни кажете што бои што сакате тоа да се

Повеќе информации

Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
ELFRhino
Име На Модел:
2015432
Објектот Ширина:
2cm
Специјални Функции:
ПРОДОЛЖИ СВИТЛИВА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
17cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
0.3kg
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата