.

.

Одблесокот на Силиконски Бакар Микро Линкови 3.4*2.0*6.0 ММ Силикони Наредени Микро Прстени Силикони Коса Екстензија Монистра

Одблесокот на Силиконски Бакар Микро Линкови 3.4*2.0*6.0 ММ Силикони Наредени Микро Прстени Силикони Коса Екстензија Монистра

Степени:

DEN 1181.76
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

боја:
Боја Црна 1, Боја 3 Темно Кафеава Боја, Боја 5 Среден Браун, Color6 Медиум Русокоса, Боја 8 Темно Руса Боја 11 Светло Кафена, Боја 13 Русокоса
Тип На Објект:
Линкови, Прстени & Цевки
Количина:
1000pcs/кутија
Број На Модел На:
Силиконски Бакар Микро Монистра
Материјал:
Бакар
Бренд Име:
MS РОСА
Големина:
3.4*2.0*6.0MM(Outter*Inner*Length)
Тип На Објект:
Бакар Микро Монистра За Коса Екстензија
одделение:
5A Силикони Коса Екстензија Монистра
Достапни големина:
3.4*2.0*6.0 ММ,4.0*3.0*6.0 ММ
Достапни Боја:
Боја Шема На Располагање
Производство:
10,000 Пакети Во Парк
шопинг:
Купонот Достапни
превозот:
Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL,Кина Пост,E-пакет
Пакет:
OEM/ODM Пакет И Пад на Превозот Се Прифати
Is_customized:
Yes
Услуга Живот:
Половина Година Со Соодветна Грижа

Најдобрите понуди во категоријата