.

.

Нова Пумпа за Вода Impeller за Живата 47-80395M 18-3072 500324 9-45604

Нова Пумпа за Вода Impeller за Живата 47-80395M 18-3072 500324 9-45604

Степени:

DEN 336.00
Износ
Това е достапна

Нова Пумпа за Вода Impeller за Живата 47-80395 M 18-3072 500324 9-45604 Тоа беше се користи за резервни Уп :
Меркур пумпа за вода Impeller 47-80395 M
ЈАМАХА Пумпа за вода Impeller 646-44352-01
Сиера 18-3072
ЦЕФ 500324
Mallory 9-45604
Нема. Бришачи : 6
Длабочина /Висина/ Ширина : 14.21 mm
Надворешниот/Надворешни impeller дијаметар : 40.97 mm
Внатрешни вратило insert/центар дијаметар : 10.88 mm
Нето Тежина : 12g
Одговара на Јамаха P45, 2 A, 2 B & 2 C две удар outboard модели Замена Impeller да одговара на Јамаха Outboard Мотори 2hp 1984-2002
Го заменува Јамаха број 646-44352-01-00 Нашите impellers се направени во Кина и се направени за да се извлекување стандарди
кои ги исполнуваат & често се надмине ОЕМ квалитетот Ние hava речиси сите видови на impller за Јамаха outboard,Ако сте несигурни доколку ова се вклопува со вашиот мотор, контактирајте со нас, и ние ќе двојна проверка за вас!
цена:12.99
нето тежина : 10g

Повеќе информации

Земја/Регион на Производство:
Кина
Бренд Име:
amic
Производителот Дел Број:
777190

Најдобрите понуди во категоријата