.

.

1Pcs Висока Абсорбента Возрасни лица се Соочуваат со Крпа 33*66cm home/хотел Мода Чистење на Лицето Бања Рака Крпа Бамбус Влакна Крпи

1Pcs Висока Абсорбента Возрасни лица се Соочуваат со Крпа 33*66cm home/хотел Мода Чистење на Лицето Бања Рака Крпа Бамбус

Степени:

DEN 177.00 -10 %
DEN 196.32
Износ
Това е достапна


Известување За налози За нарачки > $5,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број. 1.Ве молиме овозможи 1-3 грешка поради прирачник за мерење. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере. Бидејќи на агол и светлина, вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, се Надевам, ќе може да се разбере нас! Име на производ : 1 Pcs Висока Абсорбента Возрасни лица се Соочуваат со Крпа 33*66cm home/хотел Мода Чистење на Лицето Бања Рака Крпа 100% Бамбус Влакна Крпи Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа . Превозот Смисла Ние ќе испорака на објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress.Со цел што можете да ја добиете вашата цел нормално,ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Повеќе информации

боја:
Сина, Жолта, Розова, Виолетова
Расположливиот:
No
Обликот:
Ролна
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
се соочуваат со крпа
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
се соочуваат со крпа
Материјал:
100% Бамбус Влакна
Шема:
Извезена
Апсорпција:
15s-20
Тежина:
80G
Бренд Име:
WINSTBROK
Функција:
Компресирани
Стил:
Dobby
Големина на:
30*66CM
Употреба:
Дома
Пакет:
1 buc
Возрасна Група:
Возрасни лица

Најдобрите понуди во категоријата