.

.

Десната рака запечатување уред; лента машина за пакување машина за сечење машина за 60mm лента фармацевт лента машина;Картон Sealer Бр 800

Десната рака запечатување уред; лента машина за пакување машина за сечење машина за 60mm лента фармацевт лента машина;Картон

Степени:

DEN 1071.84
Износ
Това е достапна

Познатиот Бренд Картон Sealer Бр 800 Погоден за 60mm*200yard Лента Тежина : 0.5 кг

Повеќе информации

Тип:
лента фармацевт
боја:
Црна
Број На Модел На:
TD04

Најдобрите понуди во категоријата