.

.

3.6 cm Ultralarge лента седиште лента машина транспарентен лента запечатување машина табела лента машина dispensador cinta

3.6 cm Ultralarge лента седиште лента машина транспарентен лента запечатување машина табела лента машина dispensador cinta

Степени:

DEN 1431.36
Износ
Това е достапна


Боја Случаен Избор
За лента димензии : Ширина : под 3.6 см, надворешен дијаметар : под 11 cm

Повеќе информации

Тип:
лента фармацевт
Број На Модел На:
TD08

Најдобрите понуди во категоријата